Наталія Церковникова

SMART QUEEN BUSINESS GROUP

керуючий партнер

Професійна експертиза:

Стратегічний маркетинг
Кризис – менеджмент
Дослідження та аналіз
Public Relations

Понад 300 проектів для українського та міжнародного бізнесу!

БІЗНЕС – ФІЛОСОФІЯ

ТОВ СМАРТ КВІН

Компанія працює на ринку з 2011 року, і ми завжди персоналізували свої послуги! Свою користь ми бачимо у конкретному практичному результаті нашої роботи та у можливості для клієнта отримати прибуток із співпраці з нами! Кваліфікація виконавця, його практичний досвід та портфоліо мають ключове значення на ринку послуг. Саме це дозволяє нам гарантувати достовірність даних, ефективність розроблених стратегій та результативність змін.

Послуги

Маркетингова стратегія – це інструкція з розвитку бізнесу! Без маркетингової стратегії, бізнес нескінченно «пробує» і перевіряє гіпотези – на це йде левова частина ресурсів. Наявність стратегії робить усі Ваші дії суперадресними та ефективними!
Більшість втрат і збитків пов’язані з незнанням чи помилковою інтерпретацією ситуації над ринком – компанія витрачає зусилля, гроші, неправильно обравши точку докладання зусиль. Повноцінні маркетингові дослідження знімають ризики бізнесу та збільшують прибуток.
Що може дати бізнесу аналітика? Збільшення прибутку!
Бізнес- аналітик кількісно аналізує ціноутворення, стимулювання збуту, взаємодію з клієнтом, бюджети, можливості та загрози із боку довкілля, фінансові ризики та інше. У кожної компанії своя система показників – панель приладів бізнесу, яка формується індивідуально, з урахуванням бізнес середовища.
Сучасний Public Relations можна умовно поділити на комунікаційну, маркетингову та кризу – менеджмент. Крім зростаючої ролі PR загалом, зростає його у прямий комерційної діяльності – продажах. Наповнення інформаційного поля та створення інформаційної домінанти стало запорукою комерційного успіху.
Пандемії, війни та інші глобальні явища ведуть до змін, які вимагають від бізнесу швидкої трансформації. Що потрібно бізнесу у такі періоди? Точно оцінити потреби та можливості ринку, знайти необхідні ресурси та адаптуватися до New Normal! Три кити сучасного бізнесу: R&D менеджмент, залучення інвестицій, проектний менеджмент та аутсорсинг.
Експорт відкриває перед бізнесом великі перспективи: виведення бізнесу на нові ринки, диверсифікація ринків збуту, збільшення обсягів продажу, заміщення російських товарів на зовнішніх ринках, заміщення російського ринку збуту, інші завдання. Професійні комплексні рішення для виробників, дистрибуторських компаній та інших видів бізнесу допомагають здійснити вихід на європейські ринки в найкоротші терміни з мінімальними втратами часу та ресурсів.

Контакти для зв'язку

Пишіть і дзвоніть у зручний для вас час

Медіа

Публікації в ЗМІ